Piękny sweterek . Zamawiam natural. Chyba się uzależniłam od lnu.......rzeczy nie tanie, ale warte swojej ceny. Polecam
Lniany sweter czarny
Wystaw opinię o produkcie
Lniany sweter ręcznie dziergany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Lniany sweter ręcznie dziergany
Ten sweter nie powstaje na linii produkcyjnej.
Powstaje w ciszy pracowni, w rytmie rąk i naturalnych włókien.
Każdy egzemplarz jest ręcznie dziergany w Polsce, w naszym zespole dziewiarskim, z uważnością, doświadczeniem i szacunkiem do tradycyjnego rzemiosła. To nie jest sezonowy produkt — to rzecz, która ma towarzyszyć Ci latami, starzeć się pięknie i nabierać charakteru razem z Tobą.
Używamy wyłącznie w pełni naturalnych, ekologicznych przędz. Włókna, z których powstaje ten sweter, pozwalają skórze oddychać, otulają ją bez sztuczności i dają to szczególne poczucie komfortu, którego nie da się podrobić syntetykiem. To ubranie, które czujesz, a nie tylko nosisz.
Przędza – połączenie 53% bawełny i 47% lnu – została wybrana nieprzypadkowo. Bawełna wnosi miękkość i delikatność, len przewiewność, trwałość i naturalne właściwości prozdrowotne. Dzięki temu sweter jest lekki, oddychający i obłędnie wygodny, a jednocześnie wytrzymały i gotowy, by służyć przez długie lata.
Każdy splot to ślad ludzkich rąk. Każdy sweter to osobna historia.
Nie tworzymy idealnych kopii — tworzymy autentyczne rzeczy.
Produkt jest w 100% naturalny i biodegradowalny, przyjazny zarówno dla ciała, jak i planety. To wybór dla kobiet, które cenią spokój, jakość, naturę i świadome życie.
Rozmiar i krój
One size – oversize
-
długość: 60 cm
-
szerokość: 60 cm
-
tolerancja: ± 3 cm
Luźna forma miękko układa się na sylwetce, dając swobodę, lekkość i komfort.
Kod produktu: 4DEC-36321
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest LEN & SPÓŁKA. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Ania L