Lniana tunika czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Długa lniana tunika koszulowa uszyta ręcznie w Polsce, przy użyciu naturalnych, ekologicznych materiałów przyjaznych środowisku i skórze.
Nieziemsko wygodna za sprawa miękkiej, miłej w dotyku tkaniny lnianej. Czysta przyjemność i komfort podczas noszenia.
Tunika jest rozpinana na całej swojej długości, pojemne kieszenie ukryte w bocznych szwach oraz ręcznie robione ceramiczne guziki.
Cudowny, rzemieślniczy produkt z duszą. Tunika jest uszyta solidnie przy użyciu wysokiej jakości lnu oraz z zachowaniem minimalizmu.
Dzięki temu jest produktem trwałym i ponadczasowym, gotowym, aby służyć przez długie lata.
Szyjemy nasze lniane tuniki z lnu z certyfikatem OEKO-TEX® STANDARD 100, dzięki czemu masz pewność, że są w pełni bezpieczne dla twojej skóry.
One size oversize długość 120 cm (tolerancja +/- 3cm), szerokość 65 cm
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.